درباره ما

 

آموزشگاه موسیقی زیروبم با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف اصلی این مجموعه آموزشِ تخصصیِ موسیقی به علاقه مندان است. به همین دلیل تحصیلاتِ اغلب آموزگارانِ این مجموعه کارشناسی یا ارشد در زمینه ی موسیقی است. می کوشیم تا آموزش بر اساس کتابها و شیوه هایی باشد که به لحاظ کیفی بازدهی مطلوب تری دارند. در راستای بالا بردنِ سطحِ کیفیت آموزش، برگزاری کارگاهها و سمینارها نیز مورد توجه بوده که از آن میان میتوان به برگزاری «کارگاه نوازندگی ساز ایرانی و مقدمه ای بر بداهه نوازی» توسط سیامک آقایی اشاره کرد. در این مجموعه، به منظور ارزیابی وضعیت هنرجویان، برگزاری آزمونهای عملی و کنسرتهای هنرجویی از اهمیت به سزایی برخوردار است. همچنین در جهتِ ارتقا سطحِ آموزش تشکیلِ جلسات مداوم سازشناسی (به ویژه برای خردسلان) و کلاسهای گروه نوازی همواره مورد توجه است.  
و نکته ی آخر اینکه آموزشِ درست، در محیطی امن و سالم اتفاق میافتد. لذا در گزینشِ کادرِ آموزشی و هنرجویان اخلاق و رفتار نیکو مورد تأکید است.

 

راه های تماس با ما
  • آدرس: کرج، ضلع جنوبی سه راه گوهردشت، ابتدای یادگار امام، نبش خیابان جوادی، ساختمان نوین، طبقه 3، وحد 6، اموزشگاه موسیقی زیروبم

  • 34416787 (026)
  • 34479348 (026)
  • info@zeerobam.com
فرم تماس با ما
*
*
کد امنیتی: تصویر CAPTCHA
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟